• 1.png
  • 2.png
  • 3.png
  • 4.png
  • 5.png
  • 6.png
  • 7.png
  • 8.png

Szkolny konkurs wiedzy o rolnictwie rozstrzygnięty! 
(01.06.2022)

Jak co roku w maju w naszej szkole odbywa się szkolny konkurs wiedzy o rolnictwie. W tym roku brali udział uczniowie z 3 F4 oraz 2LTa i 2LTb weterynarii.

I miejsce wywalczyła Maria Jabłońska oraz ex aequo II miejsce Natalia Wasilewska i Nadia Ruszewska z klasy 2LTb.

Zwyciężczyniom gratulujemy.

Organizatorkami konkursu były Małgorzata Moroz i Joanna Okrągła

Małgorzata Moroz i Joanna Okrągła

Konkurs Kulinarny - Moja Ulubiona Potrawa 
(27.05.2022)

24 maja 2022 roku odbyła się w naszej szkole kolejna edycja konkursu kulinarnego ,,Moja ulubiona potrawa". W tym roku uczniowie sporządzali potrawy w oparciu o rodzinne receptury. Osiem dwuosobowych drużyn wykonało bardzo zróżnicowane dania, potwierdzające wysokie umiejętności uczniów. Wyniki konkursu są następujące: 

Podsumowanie X edycji Wojewódzkiego Konkursu ,,By czas nie zaćmił i niepamięć"  
(26.05.2022)

Dnia 23.05.2022 r. odbyło się w Białymstoku uroczyste podsumowanie X edycji Wojewódzkiego Konkursu „By czas nie zaćmił i niepamięć”. W kategorii szkół ponadpodstawowych, drugie miejsce zajęła Nadia Ruszewska, uczennica klasy 2LTb wraz z opiekunem naukowym Szymonem Waszkiewiczem. Uczestnicy otrzymali z rąk Podlaskiej Kurator Oświaty Beaty Pietruszki i posła Jarosława Zielińskiego nagrody rzeczowe i dyplomy.

Serdecznie gratulujemy!

Szymon Waszkiewicz

Tuwimiada - rozstrzygnięcie 
(23.05.2022)

Zainspirowanych twórczością Juliana Tuwima (jednego z najpopularniejszych poetów dwudziestolecia międzywojennego, współzałożyciela kabaretu literackiego "Pod Picadorem" i grupy poetyckiej "Skamander") w naszej szkole nie zabrakło. Jury miało okazję wysłuchać recytacji rozmaitych utworów poety: wierszy dla dzieci, i dorosłych, zabawnych, i tych o charakterze refleksyjnym lub politycznym. Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom, zwycięzcom - gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Poniżej lista zwyciezców: 

Konkurs o przepisach ruchu drogowego - edycja regionalna 
(16.05.2022)

W najbliższy wtorek odbędzie się konkurs o przepisach ruchu drogowego - edycja regionalna, poniżej plan wydarzenia: 

 

Rozstrzygnięcie konkurs matematyczno - literacki 
(25.04.2022)

Konkurs na bajkę z zadaniami matematycznymi został rozstrzygnięty. Wśród wielu prac naszą uwagę zwróciły: „Kot w butach”, „Calineczka” oraz wiersz „Idzie Grześ”. Uczestnicy konkursu wykazali się pomysłowością w subtelnym wplataniu matematyki do literatury, ale także dbałością o poprawność językową swoich utworów.

Wyniki konkursu znajdują się na plakacie poniżej.

Zwycięzcom gratulujemy! 

Marta Witkowska, Marta Baluta