• 1.png
 • 1a.png
 • 2.png
 • 3.png
 • 4.png
 • 5.png
 • 6.png
 • 7.png
 • 8.png

Wyniki Ogólnopolskiego konkursu matematycznego „Sapere Aude – Odważ się być mądrym”
(10.06.2024) 

23 kwietnia 2024 r. blisko tysiąc uczniów z całej Polski wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym Sapere Aude. Naszą szkołę reprezentowało 14 uczniów z klas I - IV. Do etapu finałowego zakwalifikowało się dwóch uczniów. Najlepszy wynik w szkole i w Polsce uzyskali Martyna Mendak z klasy 3LT i Fabian Gałażyn z kl. 3LT 

W finale konkursu 21 maja 2024 r Martyna i Fabian również uzyskali najlepsze wyniki w Polsce, tym samym wygrali Ogólnopolski konkurs matematyczny „Sapere Aude – Odważ się być mądrym” 

Serdecznie gratulujemy! Pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i życzymy powodzenia w kolejnej edycji!  

mgr Marta Zaboklicka 

Konkurs PRD
(05.06.2024)

Dnia 22 maja 2024 r. odbył się w Naszej szkole już IV Szkolny Międzyoddziałowy Konkurs Wiedzy o Przepisach Ruchu Drogowego.
Do konkursu przystąpili uczniowie 6 klas : 3BT,3LT,2BB,2HT,2FT,1BB. Zestaw pytań jak co roku był bardzo trudny. Walka o zwycięstwo była bardzo zacięta o zwycięstwie zadecydował 1 pkt. Zwycięzcą okazał się Jakub Milanowski z 3BT – 47 punktów, drugie miejsce zajął przedstawiciel 3LT Fabian Gałażyn – 46 punktów , trzecie miejsce zajął Balukiewicz Patryk osiągając wynik 43 punktów, czwarte miejsce zajęła Martyna Mendak tracąc do podium tylko 1 punkt. Laureatom gratulujemy a wszystkim życzymy jak największej wiedzy o PRD.

Sabina Harasim, Adam Trzyna

 

Wyniki Konkursu ENGLISH ACE 2024
(03.06.2024)

15 marca 2024 r. blisko 6 tysięcy uczniów z całej Polski wzięło udział w Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego ENGLISH ACE. Naszą szkołę reprezentowało 15 uczniów z klas I, II i III. Po długim oczekiwaniu otrzymaliśmy wyniki, które prezentują się w następujący sposób: 

 • Najlepszy wynik w szkole wśród klas pierwszych uzyskał Kacper Kojak z kl. 1 BT (20 miejsce w województwie), który jako jedyny z naszych uczestników otrzymał dyplom uznania za dobry wynik w konkursie, tj. 75,89% 
 • Najlepszy wynik w szkole wśród klas drugich uzyskała Maja Bołtrukanis z kl. 2 PT (21 miejsce w województwie) 
 • Najlepszy wynik w szkole wśród klas trzecich uzyskał Kamil Jonio z kl. 3 BT (10 miejsce w województwie) 

Serdecznie gratulujemy! Pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i życzymy powodzenia w kolejnej edycji! 

Ewelina Wyszko 

 

XII Ogólnopolski Międzyszkolny Konkurs Kulinarny - Smaki Wsi
(31.05.2024)

Uczennice klasy 3PT - Karolina Galejner i Magdalena Kryścio pod opieką pani Henryki Dębowskiej godnie reprezentowały naszą szkołę na XII Ogólnopolskim Międzyszkolnym Konkursie Kulinarnym - ,,Smaki Wsi" w Karolewie. Uczennice wykonały królika sous vide zapiekanego w białym winie, z sosem paprykowym, ziemniakami i szparagami. Więcej informacji na stronie ZSCKR Karolewo. 

Henryka Dębowska

 
 
   

IV Wiosenny Konkurs Orki Szkół Rolniczych
(30.04.2024)

Tradycyjnie, jak co roku, 24 kwietnia, na polach Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Gołotczyźnie odbył się IV Ogólnopolski Wiosenny Konkurs Orki Szkół Rolniczych pługiem zagonowym pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. W zawodach wzięło udział aż 37 zawodników z całej Polski. Zadanie konkursowe polegało na zaoraniu pola pługiem zagonowym w podwójną bruzdę.

     Naszą Szkołę reprezentował Jakub Dziatkowski z klasy III BT, który zajął czwarte miejsce i uplasował się tuż za podium.

     Zmagania konkursowe nie należały do najłatwiejszych, sędziowie wnikliwie i

Olimpiada mechaników
(24.04.2024)