• 1a.png

Turniej Tenisa Stołowego z Okazji Miejskiej Rywalizacji Sportowej

W dniach 17-18.10.2024 nasza szkoła miała zaszczyt organizować turniej tenisa stołowego dziewcząt i chłopców z okazji miejskiej rywalizacji sportowej. W wydarzeniu wzięły udział reprezentacje z różnych szkół, co stworzyło doskonałą atmosferę rywalizacji i sportowej pasji.

Turniej przyciągnął wielu uczestników oraz kibiców, którzy głośno wspierali swoje drużyny. Nasi uczniowie wykazali się dużymi umiejętnościami i zaangażowaniem, a każdy mecz dostarczył emocji zarówno graczom, jak i widzom.

W kategorii dziewcząt zajęliśmy 4 miejsce a wśród chłopców nasi reprezentanci zajęli miejsce 5. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałą rywalizację oraz organizatorom za sprawne przeprowadzenie turnieju.

• Typ turnieju: Mistrzostwa Suwałki w Tenisie stołowy dziewcząt i chłopców
  • Cel: Promowanie sportu wśród młodzieży, integracja między szkołami

Cieszymy się z udziału w tym wydarzeniu i z niecierpliwością oczekujemy na kolejne sportowe wyzwania!

Pi otr Lebioda