Drużynowe Mistrzostwa Suwałk Szkół Ponadpodstawowych Test Sprawnościowy Kobiet i Mężczyzn
(22.03.2023)

W dniu 20 marca 2023 r. w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach odbył się test sprawnościowy z udziałem ośmiu drużyn kobiet i ośmiu drużyn mężczyzn reprezentujących suwalskie szkoły. Test w swojej formie był odzwierciedleniem testu sprawnościowego kwalifikacyjnego do Policji, ale pewne jego elementy zostały zmodyfikowane (skrócony dystans przenoszenia manekina i odległość rzutu piłką lekarską oraz podniesione limity czasowe). Na zawodach obecni byli przedstawiciele Wojska Polskiego, Policji oraz Straży Granicznej, którzy zaprezentowali uczniom suwalskich szkół możliwości związania swojej kariery zawodowej ze służbami mundurowymi.

Naszą szkołę reprezentowali panowie w składzie Jakub Kłoczko - 4B4H, Kacper Jankowski - 3ABB, Kacper Zdancewicz - 2AB, Jakub Cimochowski - 1BT.

Wywalczyli - 5 miejsce!!!

I jest Sukces! – dziewczęta w składzie Natalia Kachnowska - 3HT, Julia Kopiczko - 3HT, Martyna Mendak - 2LT, Katarzyna Lach - 2HT – wywalczyły

3 MIEJSCE!!! I zdobyły puchar mistrzostw!!!

Gratuluję i życzę dalszych sukcesów sportowych. Poniżej galeria zdjęć z tego wydarzenia.

Krzysztof Markowski