Wielkie Emocje u WITOSA „Turniej Piłki Nożnej -CHŁOPCÓW”
(08.03.2023)

08.03.2023r. (środa) na hali sportowej naszej szkoły odbył się Turniej Piłki Nożnej Halowej  Chłopców o Puchar Dyrektora Szkoły. W turnieju wzięli udział chłopcy z 8 klas w składzie:

Klasa 4BTL – Bartosz Lutkiewicz, Tomasz Danielewicz, Mateusz Różyński, Paweł Zaręba, Miłosz Sobolewski, Adrian Żukowski, Sebastian Racis, Jacek Lisowski, Bartosz Izbicki, Dariusz Jurgielewicz.

Klasa 4FTH/4PT – Maksymilian Cichanowicz, Mateusz Sadowski, Wojciech Brodowski, Adrian Stawiecki, Gracjan Radaszkiewicz, Mateusz Gałażyn, Piotr Sienkiewicz, Paweł

Syperek, Piotr Łada, Rafał Hołdyński, Jakub Konopko.

Klasa 4B4H – Przemysław Pakirski, Jakub Jabłoński, Aleksander Górski, Jakub Kłoczko, Piotr Rozumowski, Adrian Żukowski, Piotr Pietrewicz, Dawid Więcko, Łukasz Życzkowski.

Klasa 4F4 – Bartosz Bitowski, Paweł Nartowicz, Patryk Janczewski, Mateusz Sokołowski, Sebastian Lipiński, Szymon Grzędziński, Łukasz Podurgiel, Paweł Wasilewski.

Klasa 3BT/3ABB – Piotr Luty, Marcin Wojciechowski, Norbert Sawicki, Paweł Różański, Kuba Wąsewicz, Mateusz Trzasko, Wojciech Zygmunt, Karol Zieliński, Kacper Jankowski, Ilyasa Dahiri.

Klasa 2PT/2LT/2HT – Bartek Misiukiewcz, Bartosz Walendzewicz, Piotr Romanowski, Jakub Czerzyński, Cezary Leszczyński, Łukasz Kotowski.

Klasa 2BT – Krystian Dymiński, Kamil Jonio, Jakub Dziatkowski, Krzysztof Wieliczko, Mateusz Bogdan, Patryk Balukiewicz, Miłosz Brzozowski, Jakub Kozłowski, Damian Jurgielewicz, Michał Zaborowski.Klasa 1BT – Jakub Cimochowski, Arkadiusz Atkiewicz, Przemysław Niedźwiecki, Jakub Grubkajty, Dominik Myszkiewicz, Piotr Bacewicz, Norbert Świerzyński, Eryk Kowalewski, Dawid Szukajt, Michał Korczak.

System rozgrywek:

Drużyny rozgrywały swoje spotkania systemem pucharowym ( zwycięzca meczu przechodzi dalej, przegrany odpada z turnieju).

Po ciężkich i bardzo emocjonujących bojach wyłoniliśmy zwycięzców turnieju,

klasa 4F4 zdobyła Puchar Szkoły.

a podium uzupełniły klasy:

2 miejsce Klasa 4BTL, 3 miejsce Klasa 4B4H, 4 miejsce Klasa 3BT/3ABB.

Puchar dla zwycięskiej drużyny wręczył wicedyrektor szkoły Pan Jerzy Ambrosiewicz. Drużyna zwycięska otrzymała również pamiątkowe medale, pozostałym drużynom wręczyliśmy dyplomy za udział w turnieju.

Wielkie podziękowania dla nauczycieli wychowania fizycznego za współudział w organizacji turnieju oraz szczególnie dziękuję naszym uczniom za zaangażowanie i wolę walki podczas rozgrywek.

Dziękuję sędziom stolikowym w składzie: Amelia Tymińska, Martyna Gąglewska, Aleksandra Wojczulis, które odpowiadały za obsługę tablicy i zegara z czasem.

Wielkie brawa dla kibiców za doping oraz wsparcie.

Gratuluję oraz życzę dalszych sukcesów sportowych.

Krzysztof Markowski – nauczyciel wychowania fizycznego.

Nauczyciele wychowania fizycznego