Kiermasz słodkości
(10.11.2022)

15.11.2022 w godzinach 8:45- 14:05  odbywać się  będzie w naszej szkole kiermasz słodkości. Inicjatywa ma na celu zbiórkę środków finansowych z przeznaczeniem  na doposażenie i aranżację  kącika uczniów w dodatkowe pufy, siedziska, huśtawki itp. na dolnym korytarzu w ramach akcji „Korytarz przyjazny uczniowi”. Mamy nadzieję, że przy  współpracy akcja wpisze się w szkolny kalendarz jako

wydarzenie cykliczne. Pragniemy by korytarze były miejscami przytulnymi i ciekawymi.

Podczas kiermaszu  planowana jest  sprzedaż wypieków, słodkości, gofrów, tostów oraz zimnych i ciepłych napoi.

Zachęcamy, aby w tym dniu podejmować również korzystne działanie w trosce o naszą planetę poprzez przyniesienie własnych kubków, pojemników. Chcemy tym sposobem wytworzyć  mniej śmieci.

Zapraszamy do wspólnej zabawy, zakupów i nieżałowania złotóweczki na wspólny cel.

Głównym organizatorem kiermaszu jest klasa 1 HT, 4FTH (technik architektury krajobrazu) oraz pozostałe klasy technik architektury krajobrazu pod opieką P. Magdaleny Walas i P. Moniki Michniewicz, a także klasy chętne do podjęcia wyzwania kulinarnego jakim jest przyniesienie wypieków na sprzedaż.

Dodatkowe informacje dla klas zainteresowanych współpracą udziela Pani Magdalena Walas w pracowni nr 7.

Magdalena Walas