Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but 2021_2022/22_04_20_konkurs_niemiecki is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

(20.04.2022)

07.04.2022 odbył się Międzyszkolny konkurs leksykalno – gramatyczny z języka niemieckiego dla uczniów szkół podstawowych: „Sei der Beste in Deutsch”.
Gościli u nas wówczas uczniowie szkół z Suwałk i okolic: Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Filipowie, Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Suwałkach, Szkoły Podstawowej nr

5 im. Wierusza Kowalskiego w Suwałkach, Szkoły Podstawowej nr 10 im. Olimpijczyków Polskich oraz Szkoły Podstawowej nr 7 im. św. Jana Pawła II w Suwałkach.
Konkurs miał na celu motywowanie uczniów do podnoszenia umiejętności językowych, zainteresowanie ich kulturą państwa niemieckiego obszaru językowego oraz promocję naszej szkoły.
Test składał się z 50 pytań, na których wykonanie uczestnicy mieli 45 minut. Zaskakująco szybko i sprawnie uporali się z zadaniami, a nasza szkoła bardzo im się podobała.

Paulina Jurgielewicz

{gallery}2021_2022/22_04_20_konkurs_niemiecki{/gallery}