ZAGRANICZNE PRAKTYKI ZAWODOWE RAZEM Z PROGRAMEM ERASMUS+

Erasmus1

Nabór uczniów do udziału w projekcie „ZSCKR w Suwałkach na praktykach w krajach Unii Europejskiej” nr - 2021-1-PL01-KA122-VET-000018857

Już niedługo się rozpocznie!

Projekt skierowany jest do 27 uczniów naszej szkoły z kierunku: Technik Weterynarii oraz Technik Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki.

Osoby, które zakwalifikują się do udziału w projekcie jeszcze w tym roku szkolnym będą uczestniczyć w szeregu działań m.in. w zagranicznych praktykach zawodowych, które odbędą się już w kwietniu 2022 roku we Włoszech i będą trwać przez 2 tygodnie. W trakcie praktyk uczniowie będą pracować we włoskich przedsiębiorstwach zgodnie ze swoim kierunkiem kształcenia. Dodatkowo w dni wolne od pracy uczniowie będą uczestniczyć w wielu wycieczkach i atrakcjach przygotowanych przez naszą włoską organizację partnerską.

Koordynatorem projektu jest p. Regina Renowicka, która udzielać będzie wszystkich szczegółowych informacji o realizacji projektu i planowanych działaniach.

Harmonogram rekrutacji do projektu:

17.01.2022

Rozpoczęcie rekrutacji do projektu

20.01.2022

Spotkanie informacyjne o projekcie

25.01.2022

Zakończenie rekrutacji do projektu

28.01.2022

Opublikowanie list ucz. zakwalifikowanych oraz rezerwowej listy uczestników

do 05.02.2022

Odwołania od decyzji Komisji Naborowej

Formularze zgłoszeniowe do udziału w projekcie pobrać można bezpośrednio u koordynatora projektu oraz dostępne są na stronie internetowej. Aby zgłosić chęć udziału w projekcie, uczeń zainteresowany zobowiązany jest złożyć w biurze koordynatora projektu  wypełniony poprawnie formularz zgłoszeniowy oraz podpisać listy akceptacji regulaminów naboru oraz uczestnictwa w projekcie.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU! 😊

Dziennik Elektroniczny