ERASMUS+

Harmonogram  zajęć przygotowawczych w ramach projektu „Pierwszy krok do kariery – zagraniczne praktyki dla uczniów ZSCKR w Suwałkach” finansowanego ze środków Programu ERASMUS+, Kształcenie i Szkolenie Zawodowe nr. 2019-1-PL01-KA102-062193 (w załączniku poniżej)

e
Nabór uczniów do udziału w projekcie „Pierwszy krok do kariery - zagraniczne praktyki dla uczniów ZSCKR w Suwałkach” nr 2019-1-PL01-KA102-063193 już niedługo się rozpocznie!
Projekt skierowany jest do 16 uczniów naszej szkoły z kierunku: Technik żywienia i usług gastronomicznych.
Szczegóły w załącznikach poniżej.