Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

ERASMUS+

     Osoby, które zakwalifikują się do udziału w projekcie jeszcze w tym roku szkolnym uczestniczyć będą  m.in. w dwutygodniowych zagranicznych praktykach zawodowych, które odbędą się w Grecji. Praktyki odbywać się będą w ciągu tygodnia, a dodatkowo w dni wolne od pracy uczniowie uczestniczyć będą w wielu wycieczkach kulturowych.
    Koordynatorem projektu jest P. Regina Renowicka, która udzielać będzie wszystkich szczegółowych informacji o realizacji projektu i planowanych działaniach.

Szczegóły w załączniakch poniżej

     Harmonogram  zajęć przygotowawczych w ramach projektu „Pierwszy krok do kariery – zagraniczne praktyki dla uczniów ZSCKR w Suwałkach” finansowanego ze środków Programu ERASMUS+, Kształcenie i Szkolenie Zawodowe nr. 2019-1-PL01-KA102-062193 (w załączniku poniżej)

e
Nabór uczniów do udziału w projekcie „Pierwszy krok do kariery - zagraniczne praktyki dla uczniów ZSCKR w Suwałkach” nr 2019-1-PL01-KA102-063193 już niedługo się rozpocznie!
Projekt skierowany jest do 16 uczniów naszej szkoły z kierunku: Technik żywienia i usług gastronomicznych.
Szczegóły w załącznikach poniżej.