Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

W październiku b.r. odbyły się Mistrzostwa Szkoły w piłce siatkowej chłopców. Zgłoszone klasy rozegrały mecze "każdy z każdym", do dwóch wygranych w setach. Zwycięzcami turnieju zostali uczniowie klasy 2 TR, drugie miejsce zajęli zawodnicy z klasy 2 ZM, a na trzecim miejscu uplasowali się gracze z klas 3 TGa/b. Nad przebiegiem rozgrywek czuwała Pani Joanna Łanczkowska.

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom biorącym udział w rozgrywkach.

 

Ze sportowym pozdrowieniem, nauczyciele wychowania fizycznego