• 1.png
 • 1a.png
 • 2.png
 • 3.png
 • 4.png
 • 5.png
 • 6.png
 • 7.png
 • 8.png

Dzień Sportu
(13.06.2024) 

31go maja na terenie stadionu szkolnego odbył się Dzień Sportu. Głównym celem wydarzenia było zachęcenie młodzieży do aktywności ruchowej na świeżym powietrzu oraz integracja klas. Zgłoszone zespoły  czteroosobowe rywalizowały o tytuł ,,Najsprawniejszej Klasy w Szkole”. Rozegranych zostało 5 konkurencji: skoki w workach, bieg z tacą, rzut miotłą, przejazd taczką i przeciąganie liny.

Podczas rywalizacji panowała przyjazna atmosfera. Uczniowie nabyli wiary we własne siły i możliwości, jednocześnie wzbogacając się o pozytywne przeżycia poprzez współzawodnictwo z zachowaniem zasady fair play.

Najsprawniejszą Klasą w Szkole została kolejno:

 • I  2BT
 • II 4BT
 • III  2PT

Każdy uczeń biorący aktywny udział w Dniu Sportu otrzymał słodką nagrodę. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy do galerii zdjęć, która pozwoli poczuć atmosferę świetnej zabawy oraz współzawodnictwa sportowego.

                                                               Z pozdrowieniami Nauczyciele Wychowania Fizycznego