Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but 2021_2022/22_04_25_AASPI is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Spotkanie z przedstawicielem firmy ASPI
(25.04.2022)

W ramach działań z doradztwa zawodowego w dniu 12.04.2022 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie przedstawicieli Suwalskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, firmy ASPI - producenta narzędzi dla przemysłu drzewnego i meblarskiego, z uczniami z kierunków: mechanizacyjno-agrotronicznego i rolniczego klas:

4BT 4TR i 3AGB, 3ABB, które kończą w tym roku naukę w szkole.

Spotkanie to miało na celu zaoferowanie przyszłym absolwentom możliwości zatrudnienia i rozwoju na lokalnym rynku pracy.

W spotkaniu wzięli udział z ramienia firmy ASPI: Prezes Zarządu - Pan Piotr Szyszkowski, kierownik działu technologii i produkcji - PanArtur Pietkiewicz.
Spotkanie to jest dobrym początkiem zainicjowanej współpracy doradcy zawodowego naszej szkoły Zyty Wiszniewskiej z panią Moniką Orzechowską, która jest przedstawicielem Wydziału promocji i Marketingu SSSE.

Zyta Wiszniewska - Doradca zawodowy

{gallery}2021_2022/22_04_25_AASPI{/gallery}