• 1.png
  • 1a.png
  • 2.png
  • 3.png
  • 4.png
  • 5.png
  • 6.png
  • 7.png
  • 8.png

Pasowanie na czytelnika
(05.10.2022)

29 września odbyła się uroczystość pasowania uczniów klas pierwszych na czytelnika biblioteki naszej szkoły, która połączona została z Ogólnopolskim Dniem Głośnego Czytania.          Celem tych uroczystości jest oczywiście propagowanie czytelnictwa. Zaproszenie do głośnego czytania przyjęły Panie: Regina Renowicka, Renata Pałejko i Magdalena Wasals. Uczniowie wysłuchali fragmentów baśni „O krasnoludkach i sierotce Marysi” Marii Konopnickiej, która jest patronką roku 2022 r. oraz obejrzeli przedstawienie o ekokrasnoludkach w wykonaniu uczniów klasy pierwszej HT. Przybyłych pierwszoklasistów i nauczycieli powitała Pani dyrektor Jolanta Nikściń, a pasowania na czytelnika dokonała Pani wicedyrektor Arletta Małgorzata Brzezińska. Zapraszamy na fotorelację.

Nauczyciele bibliotekarze.

GALERIA ZDJĘĆ