• 1.png
  • 1a.png
  • 2.png
  • 3.png
  • 4.png
  • 5.png
  • 6.png
  • 7.png
  • 8.png

Narodowe czytanie
(15.09.2022)

9 września odbyła się kolejna edycja Narodowego Czytania. W  tym roku czytaliśmy „Ballady i romanse” Adama Mickiewicza. W akcji promującej czytelnictwo uczestniczyli wszyscy uczniowie i nauczyciele ZSCKR. W role postaci czytanych utworów wcieliła się Pani dyrektor Jolanta Nikścin, Pani wicedyrektor Arletta Małgorzata Brzezińska, Pani kierownik szkolenia praktycznego Regina Renowicka, Pani pedagog Renata Pałejko, Panie bibliotekarki z Biblioteki Publicznej im. M. Konopnickiej w Suwałkach (Anna Kaszuba i Edyta Krzyżewska) oraz uczennice klasy drugiej PT (Gabriela Zapolska, Zuzanna Fryzowska, Karolina Kalinowska).  Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

Nauczyciele bibliotekarze