• 1.png
  • 2.png
  • 3.png
  • 4.png
  • 5.png
  • 6.png
  • 7.png
  • 8.png

Dla Dobra Kota - wizyta w KoTOZ 2
(23.05.2023)  

 W ramach Dnia Przedsiębiorczości oraz zajęć praktycznych uczniowie klasy 2 LT odwiedzili suwalski KoTOZ przy ul. Puławskiego. Przyszli technicy weterynarii zapoznani zostali m. in. z działalnością placówki, szeroko pojętą opieką nad przebywającymi w niej kotami i procesem ich adopcji. Uczniowie pomagali też w codziennych pracach porządkowych i pielęgnacyjnych, wykonywanych w kociarni zwanej Kocią Przystanią. W podzięce za upominki, które młodzież przyniosła, przemiłe kociaki (Natka, Greta, Morusek, Stefan i …. dwudziestu czterech innych) odwzajemniły się możliwością ich przytulania, głaskania i zabawą z nimi.

Koordynatorem tego kształcącego i uwrażliwiającego przedsięwzięcia była Pani Zyta Wiszniewska, a opiekę nad uczniami sprawowały Panie Joanna Okrągła i Małgorzata Best