• 1.png
  • 2.png
  • 3.png
  • 4.png
  • 5.png
  • 6.png
  • 7.png
  • 8.png

Targi FERMA w Bydgoszczy
(08.03.2023)  

W ubiegłym tygodniu uczniowie klasy 2 LT, 2BT, 3BT i 4B4H uczestniczyli
w wyjeździe na targi FERMA w Bydgoszczy – największych specjalistycznych targach dla fachowców z produkcji zwierzęcej. Podczas tegorocznej edycji FERMY uczniowie mieli możliwość spotkania z blisko 150 wystawcami, którzy to zaprezentowali bogatą ofertę wszystkiego, co niezbędne w chowie i hodowli. Począwszy od genetyki poprzez pasze i systemy ich zadawania, aplikacje do zarządzania hodowlą, leki i preparaty weterynaryjne, roboty udojowe, wyposażenie budynków inwentarskich, maszyny do zbioru i konserwacji pasz, a także ciągniki i ładowarki.  Podczas dwudniowego pobytu uczniowie zwiedzili także Starówkę Bydgoszczy z przewodnikiem. 

Wyjazd był finansowany z projektu unijnego Szansa na Starcie. 

Marta Zaboklicka, Małgorzata Moroz, Joanna Okrągła