Zagraniczne praktyki zawodowe razem z programem ERASMUS+
(15.12.2022)

Nabór uczniów do udziału w projekcie „ZSCKR w Suwałkach na praktykach w krajach Unii Europejskiej” 2022-1-PL01-KA121-VET-000061796 - rozpoczęty!

Projekt skierowany jest do 26 uczniów naszej szkoły z kierunku: Technik Architektury Krajobrazu i Technik Rolnik.

Osoby, które zakwalifikują się do udziału w projekcie jeszcze w tym roku szkolnym będą uczestniczyć w szeregu działań m.in. w zagranicznych praktykach zawodowych, które odbędą się już na przełoemie kwietnia i maja 2023 roku we Włoszech i będą trwać przez 2 tygodnie. W trakcie praktyk uczniowie będą pracować we włoskich przedsiębiorstwach zgodnie ze swoim kierunkiem kształcenia. Dodatkowo w dni wolne od pracy uczniowie będą uczestniczyć w wielu wycieczkach i atrakcjach przygotowanych przez naszą włoską organizację partnerską.

Koordynatorem projektu jest p. Regina Renowicka, która udzielać będzie wszystkich szczegółowych informacji o realizacji projektu i planowanych działaniach.

Harmonogram rekrutacji do projektu:

Rozpoczęcie rekrutacji do projektu

Spotkanie informacyjne o projekcie

06.01.2023

Zakończenie rekrutacji do projektu

Opublikowanie list ucz. zakwalifikowanych oraz rezerwowej listy uczestników

do 20.01.2023

Odwołania od decyzji Komisji Naborowej

Formularze zgłoszeniowe do udziału w projekcie pobrać można bezpośrednio u koordynatora projektu oraz dostępne są na stronie internetowej. Aby zgłosić chęć udziału w projekcie, uczeń zainteresowany zobowiązany jest złożyć w biurze koordynatora projektu  wypełniony poprawnie formularz zgłoszeniowy oraz podpisać listy akceptacji regulaminów naboru oraz uczestnictwa w projekcie.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU! 😊

Załączniki: