• 1.png
  • 2.png
  • 3.png
  • 4.png
  • 5.png
  • 6.png
  • 7.png
  • 8.png

Podsumowanie wystawy „Znani nieznani. Polacy światu.”…
(18.11.2022)  

Celem prezentowanej wystawy było przybliżenie nam sylwetek Polaków i osób pochodzenia polskiego, które zasłynęły swoimi osiągnięciami na świecie, w zakresie naukowym, kulturalnym i społecznym. Działali poza granicami ziem polskich, ale posiadali silne poczucie polskiej tożsamości narodowej.

Wernisaż wystawy w naszej szkole odbył się 3 listopada br. Informacja o ekspozycji, goszczącej w naszej

szkole, została nagłośniona w mediach lokalnych min. Suwałki info, Niebywałe Suwałki. Do 8 listopada wystawę zwiedzali zaproszeni goście, a także nauczyciele i uczniowie naszej szkoły i sąsiednich placówek oświatowych.

Małgorzata Szumska

Poniżej fotorelacja: