• 1.png
  • 2.png
  • 3.png
  • 4.png
  • 5.png
  • 6.png
  • 7.png
  • 8.png

Konkurs "Zróbmy zdjęcie lekturom" rozstrzygnięty
(10.11.2022)

Konkurs fotograficzny "Zróbmy zdjęcie lekturom" został rozstrzygnięty. Organizatorami  konkursu były P. Patrycja Peszka i  P. Magdalena Walas. Do konkursu zgłoszono 30 prac, spośród których komisja konkursowa wyłoniła najlepsze.  Wiele zdjęć nawiązywało tematem m.in. do takich lektur jak "Zbrodnia i kara", "Przedwiośnie", " Mały książe", "Dziady cz.II"," Kamienie na Szaniec", "Latarnik", " Ten Obcy" i wiele innych. Wszystkim uczestnikom dziękujemy, a zwyciezcom serdecznie gratulujemy. Nagrody i dyplomy

laureatom zostaną wręczone 15.11.2022 (wtorek) na długiej przerwie o godz. 10:25.

 

 

I MIEJSCE:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I MIEJSCE:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 WYRÓŻNIENIE

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Magdalena Walas