Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

log5
     Uczniowie klasy II TG pod opieką nauczycieli bibliotekarzy uczestniczyli w spotkaniu pt. „Zakazane książki”, które odbyło się w Bibliotece Publicznej im. M. Konopnickiej w Suwałkach. Prowadząca pogadankę, Pani Kamila Sośnicka, zapoznała młodzież z książkami, które w różnych latach i z różnych powodów zostały zakazane lub objęte cenzurą – na liście zakazanych książek w Kalifornii znalazł się nawet „Czerwony kapturek”. Aby wypożyczyć jedną z zakazanych, trzeba odszukać półkę „Książka z kluczem”, znajdującą się w Wypożyczalni dla Dorosłych.