Przedświąteczny kiermasz w ramach akcji „Korytarz przyjazny uczniom” i wystawa” GÓRALOVE”
(19.12.2023)

W dniu 5.12.2023 r., z inicjatywy nauczycieli kierunku technik architektury krajobrazu, odbył się w naszej szkole przedświąteczny kiermasz w ramach akcji "Korytarz przyjazny uczniom", połączony z wystawą świąteczną "GÓRALOVE". Uczniowie klasy  drugiej  architektury krajobrazu przy  współpracy z uczniami z pozostałych klas kierunkowych przygotowali świąteczne wypieki, podarunki i florystyczne kompozycje świąteczne.

Dzięki  zaangażowaniu wszystkich darczyńców oraz uczniów klas technik architektury krajobrazu podczas kiermaszu zebraliśmy 1520,80 złotych. Zgromadzone środki finansowe zostaną przeznaczone na aranżację i doposażenie kącika uczniów na wybranym korytarzu szkoły. Pragniemy aby korytarze były miejscami przytulnymi i ciekawymi.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym, kupującym, nauczycielom i pracownikom za wsparcie i szczodre serca.

Magdalena Walas, Monika Kamila Michniewicz