Błąd

[SIGPLUS_EXCEPTION_SOURCE] Image source is expected to be a full URL or a path relative to the image base folder specified in the back-end but 2021_2022/22_02_18_nowy_rozsiewacz is neither a URL nor a relative path to an existing file or folder.

Zdobywamy nowe umiejętności – kurs obsługi nowego rozsiewacza!
(18.02.2022)

10 lutego odbyło się szkolenie nauczycieli praktycznej nauki zawodu z obsługi nowo zakupionego rozsiewacza marki Kverneland CL Geospread z firmy ALDO AGRO. Ten nowoczesny sprzęt będzie wykorzystywany do

rozsiewania nawozu mineralnego w technologii rolnictwa precyzyjnego z możliwością zmiennej aplikacji, systemem ważenie, wyłączeniem sekcji współpracującym z nawigacją seryjną marki John Deere. Szkolenie obejmowało takie zagadnienia jak: uruchamianie, sposób dobierania materiału rozsiewanego, kalibrację maszyny oraz jej obsługę.

Nowy rozsiewacz będzie służył do nauki w zawodzie technik mechanizacji rolnictwa i agrotroniki. Gdy tylko zakończy się nauka zdalna, a uczniowie wrócą do szkoły, będą mieli możliwość uczestniczenia w podobnym szkoleniu, podczas którego, oprócz obsługi i pracy z maszyną, będzie można nauczyć się ustawiać i zmienieć parametry wybranych maszyn marki Kverneland, pracujących w systemie ISOBUS. Przeprowadzone zostanie ono na udostępnionych symulatorach, które zainstalowano na komputerach w pracowni agrotroniki.

Poniżej galeria zdjęć z wydarzenia.

Szczepan Sobotka

{gallery}2021_2022/22_02_18_nowy_rozsiewacz{/gallery}