Udział w Projekcie "Szelment z klasą" - Nowe Umiejętności na Nartach i Snowboardzie!
(23.02.2024)

W ostatnim czasie uczniowie z naszej szkoły mieli niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w projekcie rekreacyjnym o nazwie "Szelment z klasą". Projekt ten nie tylko dostarczył im niezapomnianych chwil, ale także umożliwił zdobycie nowych umiejętności na stokach narciarskich i snowboardowych.

W ramach projektu, młodzież miała okazję skorzystać z profesjonalnych lekcji jazdy na nartach i snowboardzie prowadzonych przez doświadczonych instruktorów. Na stokach ośrodka narciarskiego "Szelment", uczniowie zdobywali pewność siebie, doskonalili swoją technikę oraz przeżywali radość z pokonywania kolejnych trudności na śniegu.

Uczniowie uczestniczyli  w różnorodnych zajęciach, obejmujących nie tylko naukę jazdy, ale także bezpieczeństwo na stoku, zasady etykiety narciarskiej oraz podstawy przygotowania sprzętu. Dodatkowo, projekt promował zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną wśród uczestników.

Wspólna nauka jazdy na nartach i snowboardzie nie tylko umożliwiła  zdobycie nowych umiejętności sportowych, ale również wzmocniła więzi grupowe i zacieśniła relacje między uczniami. Projekt "Szelment" okazał się nie tylko edukacyjny, ale także integracyjny, przyczyniając się do budowy pozytywnej atmosfery w szkole.

Piotr Lebioda