
Za nami uroczyste zakończenie roku szkolnego. Dziękujemy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom za wspólnie spędzony rok. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wyjątkowego dnia i życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych oraz pełnych niezapomnianych przygód wakacji!


















