Mikołajkowy Słodki Turniej w Piłce Nożnej Chłopców i Dziewcząt
(13.12.2022)

Dnia 06.12.2022r. w hali sportowej Naszego Zespołu odbył się Mikołajkowy Charytatywny Słodki Turniej  Piłki Nożnej Chłopców i Dziewcząt. Uczniowie walczyli o Mistrzostwo  ZS CKR, im Wincentego Witosa w Suwałkach.

Celem turnieju była zbiórka słodyczy, dobra zabawa naszych uczniów i integracja poprzez sport w środowisku szkolnym. Pierwsze miejsce w kategorii chłopców wygrała reprezentacja kl 2, drugie miejsce zdobyła reprezentacja kl 4 a trzecie reprezentacja kl 3. W kategorii dziewcząt pierwsze miejsce wygrała reprezentacja

kl 4, drugie miejsce reprezentacja kl 3 a trzecie reprezentacja kl 2. Zespoły zostały nagrodzone pucharami, dyplomami i nagrodami rzeczowymi. Najsłodsza klasą szkoły została kl 1BT, która otrzymała suweniry od dyrektora MOPR. Dwie osoby zostały nagrodzone indywidualną nagrodą za najlepszy strój Mikołaja.