Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

Rozkład zajęć pod tym adresem: https://zs7.edu.pl/inne/kwalifikacyjny-kurs-zawodowy-r3-rozk%C5%82ad-zaj%C4%99%C4%87

     Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Suwałkach organizuje dla dorosłych nieodpłatny kwalifikacyjny  kurs zawodowy w formie zaocznej w zakresie kwalifikacji : Prowadzenie produkcji rolniczej RL.03

      Osoba, która ukończy kurs, otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kwalifikacyjnego kursu zawodowego, które uprawnia do zdawania egzaminu potwierdzającego kwalifikację w zawodzie.

     Kurs trwa dwa lata. Zajęcia będą odbywać się w piątki i soboty co dwa tygodnie.

     Kandydat ubiegający się o przyjęcie na kwalifikacyjny kurs zawodowy musi mieć ukończone 18 lat i dostarczyć do sekretariatu szkoły następujące dokumenty:

1.      wniosek o przyjęcie na kwalifikacyjny kurs zawodowy:

Wzory do pobrania
Kurs R.3.

2.      zaświadczenie lekarskie zawierające orzeczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia praktycznej nauki zawodu uzyskane na podstawie skierowania z naszej szkoły;

3.      świadectwo ukończenia szkoły średniej (ponadgimnazjalnej lub ponadpodstawowej)

Jednocześnie  informujemy, że osoby, które dodatkowo ukończą kurs w zakresie kwalifikacji Organizacja i nadzorowanie produkcji rolniczej R.16 mogą uzyskać tytuł technika rolnika .

 

Dyrektor

mgr Jolanta Nikścin