Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

DSC 0345

     6 września br. w suwalskim Parku Konstytucji 3 Maja odbył się VII Konkurs Kulinarny „Sąsiedzi przy stole”, w którym uczestniczyła reprezentacja naszej szkoły.  W czasie miejskiego pikniku zorganizowano pojedynek znanych kucharzy oraz warsztaty kulinarne. Na talerzach zaś królowały dania kuchni kamedulskiej.
     Uczennice naszej szkoły: Zuzanna Dzienis, Zuzanna Sarnowska, Klaudia Zielińska oraz  Wiktoria Chilińska gotowały pod okiem najwybitniejszych, polskich szefów kuchni – Marcina Budynka i Roberta Sowy. Natomiast reprezentacja naszej szkoły, w której skład wchodzili: Natalia Rozenkiewicz, Filip Słabiński, Natalia Niedźwiedzka i Martyna Truchan, zajęła II miejsce w konkursie kulinarnym.  Uczniowie otrzymali podziękowania, upominki oraz nagrodę rzeczową dla szkoły – blender.
     Dodatkową atrakcją dla mieszkańców miasta było stoisko promocyjne naszej placówki. Dużą popularnością cieszyło się koło fortuny, sprawdzające wiedzę na temat naszej szkoły i kierunków kształcenia. Młodzież samodzielnie przygotowała nagrody dla uczestników zabawy – słodycze i biżuterię. Niemały zachwyt wzbudzała, zwłaszcza wśród najmłodszych, fontanna czekoladowa.