Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

Przepisy Ruchu Drogowego

przepisy ruchu

W środę, 15 grudnia 2021 roku odbyła się kolejna edycja Konkursu Nakrywania Stołów Bożonarodzeniowych. W zmaganiach wzięło udział siedem zespołów  ( 2 osoby z żywienia i 2 osoby z architektury), których zadaniem było ułożenie świątecznego menu, dobranie odpowiedniej zastawy i udekorowanie stołu. Komisja przyznała I miejsce klasie III ABB i I II HT , reprezentowanej przez: Kornelię Słowikowską, Klaudię Ołdyńską, Karolinę Zajączkowską i Weronikę Waszkiewicz. Przedstawicielki klasy III PT I II HT: Wiktoria Zakrzewska, Izabela Syper,, Patrycja Kutyło i Magdalena Szczypior zajęły II miejsce.
    III miejsce zdobyła klasa IIIP4 i II HT, reprezentowana przez Wiktorię Zajączkowską, Annę Kaczanowską, Wiktorię Kuleszę i Marysię Urynowicz. Wyróżnienie otrzymała klasa IIIP4 i IIHT w składzie Justyna Leszczyńska, Klaudia Kuprewicz, Julia Kopiczko i Natalia Kachnowska

 Gratulujemy zwycięzcom!

Galeria zdjęć poniżej: 

 

 

 

Szansa na Starcie

start

Podlaski kompas pracy

dede