Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

     W dniach 18-19.02.2019r w  ramach projektu  „Wsparcie na Starcie” uczestniczyliśmy w targach Expo Sweet 2019 w Warszawie.
     Pierwszego dnia z pilotem wycieczki i paniami Alicją Skoczylas i Teresą Łapińską zwiedzaliśmy naszą stolicę. Rozpoczęliśmy od wizyty w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN i Muzeum Powstania Warszawskiego. Nie mogło nas zabraknąć na warszawskiej starówce czy słynnym cmentarzu Powązkowskim.
     Drugi dzień spędziliśmy  na Expo Sweet – to największe targi branży cukierniczej i lodziarskiej. W wydarzeniu brały udział najważniejsze firmy oferujące maszyny i surowce dla cukierników, piekarzy, lodziarzy a także właścicieli kawiarń i restauracji. Na licznych stoiskach wystawcy z Polski i świata prezentowali ciastka, torty, lody i desery. Degustacjom nie było końca. Odkrywaliśmy nowe, zaskakujące smaki, kibicowaliśmy uczestnikom Mistrzostw  Polski w Przygotowaniu Deserów i podziwialiśmy efekty otwartego konkursu – wystawy dekoracji cukierniczych.