Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

     W dniach 21-23 września 30 uczniów naszej Szkoły, biorących udział  w projekcie „Wsparcie na starcie” wzięło udział w wycieczce na Międzynarodową Wystawę Rolniczą AGRO SHOW do Bednar k. Poznania.  Oczywiście, oprócz oglądania nowoczesnego sprzętu rolniczego, zwiedziliśmy Sanktuarium Matki Boskiej Licheńskiej, jedną z największych świątyń w Polsce. Nie zabrakło także akcentów historycznych. Drugiego dnia pojechaliśmy do Gniezna, aby na własne oczy zobaczyć pierwszą historyczną stolicę naszego kraju i słynne, dwunastowieczne Drzwi Gnieźnieńskie, znajdujące się w Bazylice Gnieźnieńskiej.  Dzień trzeci wyjazdu również spędziliśmy w Bednarach. Zmęczeni, ale pełni wrażeń i pozytywnej energii wróciliśmy do Suwałk.