Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

     19 czerwca 2018 r. młodzież naszej szkoły wyruszyła na pielgrzymkę szlakiem Jana Pawła II.
     Uczniowie odwiedzili sanktuarium w Studzienicznej, gdzie doświadczyli duchowego doznania, gdyż mogli ucałować relikwie naszego papieża. Następnie zwiedzili Pokamedulski Klasztor w Wigrach, ze szczególnym uwzględnieniem pokoi zamieszkiwanych przez Jana Pawła II. Młodzież poznała także życie codzienne Kamedułów oraz ich zasługi dla rozwoju naszego regionu. Uczniowie wysłuchali barwnej legendy o siei wigierskiej. Zakończeniem pielgrzymowania było ognisko i pyszne kiełbaski.