Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

30771640 1635622346553723 26483669 o

     Kilkudziesięciu największych pracodawców w regionie, agencje pracy tymczasowej, urzędy pracy i instytucje oferujące kursy zawodowe. Wszystko to czekało na zainteresowanych w patio Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Suwałkach, w piątek 13 kwietnia b.r.
     Młodzież z klas maturalnych wraz z opiekunem, nauczycielką przedsiębiorczości Martą Pogorzelską, miała sposobność zapoznać się z ofertą pracy w wielu branżach – począwszy od branży budowlanej, drzewnej, meblarskiej czy metalowej, aż po branże spożywczą, ubezpieczeniową czy bankową. Były także oferty pracy za granicą, konsultacje z doradcami oraz specjalne szkolenia (m. in. dla pracodawców dotyczące zatrudniania obcokrajowców).
     Organizatorem targów pracy była suwalska uczelnia, a współorganizatorem Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku OT w Suwałkach, Powiatowy Urząd Pracy w Suwałkach oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Suwałkach. Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Suwałk oraz Starosta Suwalski.
     Podczas targów można było zapoznać się z ofertami pracy następujących firm: 

 

 • Fabryka Mebli "FORTE" S.A.
 • PH SABO Sp. z o.o.  Sp. k.
 • Track Tec S.A.
 • Danwood S.A.
 • Animex Foods Sp. z o.o.  Sp. k.
 • MALOW Sp. z o.o.
 • HEDAN-PAK Sp. z o. o.
 • Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Drogowych KRUSZBET S.A.
 • RECMAN Sp. z o.o.
 • PPHU "Laktopol" Sp. z o.o.
 • Komenda Miejska Policji w Suwałkach
 • British-American Tobacco Polska S.A.
 • Axopar Boats Poland sp. z o. o.
 • MPPB J.W. Ślepsk  Stocznia Jachtowa
 • Mirage Boats W. Bychto i Wspólnicy s. k.
 • PADMA ART Sp. z o.o. sp. komandytowa
 • Promedica Care Sp. z o.o
 • Pflegehelden firma z branży opiekuńczej
 • Medicare Services Sp. z o.o. Sp. k.
 • Personal Pilot Sp. z o.o.
 • Agencja Pracy Tymczasowej  Mazury Job Sp. z o.o. 
 • RESO Europa Service Sp. z o. o.
 • Trenkwalder & Partner Polska Sp. z o.o.  doradztwo personalne
 • Agencja Rozwoju Regionalnego ARES S.A. 
 • Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich
 • Podlaskie Centrum Wspierania Ekonomii Społecznej Stowarzyszenie "Euroregion Niemen"
 • PWK OHP Zielona Linia Elektroniczne Centrum Aktywizacji Młodzieży
 • Restauracja McDonald's
 • KFC Suwałki Plaza
 • Bank Zachodni WBK