Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

     Zdjęcia możecie obejrzeć >>>tutaj<<<

     W ramach zajęć z pracowni urządzania i pielęgnacji terenów zieleni, uczniowie klasy IV TAK, wraz z nauczycielem przedmiotów zawodowych, Panią Magdaleną Walas, uczestniczyli w cyklu zajęć o tematyce poświęconej placom zabaw. W trakcie wypraw terenowych przeprowadzaliśmy kontrole funkcjonalne placów zabaw, podstawowe i przez oględziny, analizowaliśmy prawidłowość wykonania i rozmieszczenia stref bezpiecznego upadku, a także zasady projektowania i technicznego montażu elementów zabawowych.

     Ponieważ skutecznej nauce powinny towarzyszyć elementy zabawy, z przyjemnością wspominamy chwile, gdy podczas jednych z zajęć wznieśliśmy się na wyżyny naszych możliwości, wchodząc na ściankę wspinaczkową, co stało się, być może, naszym pierwszym krokiem ku zdobyciu Himalajów.

Przeżyjmy to jeszcze raz, oglądając relacje zdjęciowe.