Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

funduszpodlaskieefs

DRODZY UCZNIOWIE

     Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie "WSPARCIE NA STARCIE " w roku szkolnym 2017/2018.

     Dokumenty rekrutacyjne do pobrania:

REGULAMIN REKRUTACJI

KARTA ZGŁOSZENIOWA Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Suwałkach

 

     Podlaski Oddział Narodowego Forum Doradztwa Kariery otrzymał dofinansowanie na realizację projektu Wsparcie na stercie”.
Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 - 2020, Oś Priorytetowa III Kompetencje i kwalifikacje, Działanie 3.1. Kształcenie zawodowe młodzieży na rzecz konkurencyjności podlaskiej gospodarki, Poddziałanie 3.3.1.Kształcenie zawodowe młodzieży na rzecz konkurencyjności podlaskiej gospodarki – poza ZIT BOF

Numer projektu: RPPD.03.03.01-20-0109/16                                        

Dofinansowanie: 1 364 954,72 PLN                                                                                   

Okres realizacji: 01.08.2017 do 31.07.2019.

     Celem projektu jest wzmocnienie atrakcyjności i podniesienie jakości oferty edukacyjnej w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Suwałkach i w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marianowie w zakresie kształcenia zawodowego poprzez rozszerzenie oferty edukacyjnej dla 156 uczniów (48K) oraz 40 nauczycieli (20K) w zakresie kompetencji kluczowych i zawodowych poprzez zajęcia, szkolenia, kursy zawodowe, wsparcie doradcy zawodowego oraz doposażenie pracowni i warsztatów szkolnych we współpracy z pracodawcami.

     Serdecznie zapraszamy uczniów i uczennice oraz nauczycieli/ki Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Suwałkach i w Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Marianowie do udziału w projekcie.

Biuro projektu:            Podlaski Oddział Narodowego Forum Doradztwa Kariery ul. Elektryczna 3/2/lok.210, 15-102 Białystok