Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

Szanowni Państwo Nauczyciele, Rodzice i Uczniowie
 
     Dyrektor Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. W. Witosa w Suwałkach, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dn. 05.11.2020 r., informuje, że: od dnia 9 listopada 2020 r. do dnia 29 listopada 2020 r. niektóre zajęcia mogą być prowadzone dla uczniów w szkole:
- w klasach IV technikum, w odniesieniu do uczniów, którzy przystąpią odpowiednio do egzaminu zawodowego w sesji styczeń – luty 2021 r., dyrektor szkoły organizuje zajęcia praktyczne w miejscu ich prowadzenia – w szkole, w wybranych dniach tygodnia, w wymiarze nieprzekraczającym 10 godzin tygodniowo,
- w klasach IV technikum, dyrektor szkoły zapewnia konsultacje indywidualne lub grupowe z nauczycielem prowadzącym zajęcia edukacyjne z przedmiotów, z których uczeń przystępuje do egzaminu maturalnego,
- wszystkie pozostałe zajęcia edukacyjne realizowane są w trybie zdalnym z obowiązkiem świadczenia pracy przez nauczycieli na terenie placówki.
 
Z poważaniem Dyrektor Jolanta Nikścin