Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

C:\Users\uczeń\Desktop\27599893_xl-1210x642.jpg

Otrzymaliśmy podziękowanie za zebrane środki higieniczne. Wielu z uczniów  i nauczycieli spontanicznie zaangażowało się w pomoc najuboższym mieszkańcom Afryki i świata.  I za słowami renesansowego poety Jana Kochanowskiego można powiedzieć odnosząc do naszej szkoły 

„ Serce roście, patrząc na te czasy”. 

Dziękuję uczennicom i uczniom, którzy nie pozostali obojętni na spojrzenie tych, którzy jeszcze nie umieją prosić. Usłyszeli ich ciche wołanie i zrozumieli los, jaki bezwzględnie dyktują im inni. 

C:\Users\uczeń\Desktop\150776_r0_940 (1).jpg

                                                                           

Barbara Bykowska