Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

Szanowni Państwo,

jeśli stanowicie rodzinę wielodzietną, czyli wychowujecie minimum 3 dzieci, korzystacie z gminnego wsparcia i nie posiadacie dostatecznej ilości sprzętu do nauki zdalnej dzieci, możecie zgłosić ww. potrzebę do gminy, w celu otrzymania wsparcia z programu Ministerstwa Edukacji Narodowej „Zdalna Szkoła+”.

Więcej informacji na ten temat znajduje się w poniższych linkach:
https://www.gov.pl/web/edukacja/zdalna-szkola--uruchamiamy-kolejne-srodki-na-zakup-sprzetu-dla-uczniow
https://www.gov.pl/web/cyfryzacja/zdalna-szkola---kolejne-180-milionow-na-zakup-sprzetu-dla-uczniow

W razie pytań, zapraszam do kontaktu przez idziennik (komunikator) lub pocztę Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Renata Pałejko – pedagog szkolny