w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną i przesunięciem terminów egzaminów maturalnych, polecamy Waszej uwadze nowy ich harmonogram, opracowany przez Centralną Komisję Egzaminacyjną.
Jak wiecie, w sesji maturalnej bieżącego roku nie odbędą się egzaminy ustne, co - mamy nadzieję - złagodzi Wasz przedegzaminacyjny stres.
Zmianie ulegają również dni tygodnia niektórych egzaminów pisemnych, inaczej zaplanowanych w stosunku do maja.
W harmonogramie, do którego przeniesie Was poniższy link, informacje interesujące maturzystów znajdziecie na stronach 4-6 tego dokumentu - uwzględniają one termin egzaminu głównego, egzamin w terminie dodatkowym oraz termin egzaminu poprawkowego.
Na stronach kolejnych znajdziecie informacje o czasie trwania poszczególnych egzaminów. Jeśli jeszcze nie znacie treści terminarza, warto go przeglądnąć:

Harmonogram egzaminów 2020

Z życzeniami zdrowia i spokojnych przygotowań do egzaminu dojrzałości,

Dyrekcja ZSCKR im. W. Witosa w Suwałkach