Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Powitanie

     W dniu 16. 03. 2021 r. dwudziestu jeden uczniów naszej szkoły przystąpiło do I etapu Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego  „Sapare Aude”. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. A. Zamoyskiego w Jabłoniu, a uczestniczyli w nim uczniowie klas I – III szkół zrzeszonych w Sieci Szkół Rolniczych Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
    Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań i uzdolnień matematycznych uczniów, wskazywanie praktycznych zastosowań w życiu codziennym oraz doskonalenie umiejętności logicznego i twórczego myślenia. Konkurs podzielony został na etapy: kwalifikacyjny, rywalizacyjny i finałowy.
    Wszyscy nasi uczniowie pomyślnie przeszli kwalifikacje i wezmą udział w rywalizacji, która odbędzie się 20. 04. 2021 r.
    Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!!

Barbara Przyborowska
Marta Witkowska