Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

DSC 0005

     14 czerwca 2021r. w naszej szkole odbył się I Szkolny Międzyoddziałowy Konkurs Wiedzy o Przepisach Ruchu Drogowego. Honorowy patronat nad konkursem objął dyrektor Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Suwałkach – Pan Grzegorz W. Wilczyński. Z dumą podkreślamy, że nasz konkurs był prawdopodobnie największym przedsięwzięciem tego typu w Suwałkach.
     W zmaganiach udział wzięli przedstawiciele czterech klas - 2 L4, 2 ABB, 2 AGB, 2 B4H. Pytania konkursowe były naprawdę trudne, co potwierdził dyrektor WORD-u. Uczestnicy konkursu musieli w ciągu 25 minut udzielić odpowiedzi na 32 pytania. Młodzież w myśl łacińskiego powiedzenia: „Nullum est periculum non mercedi”, szybko wzięła się do rozwiązywania testów. O główną nagrodę walczyło 20 uczniów.
     Sponsorem nagrody głównej, czyli nowoczesnego tabletu był nasz gość honorowy, który czynnie wziął udział w sprawdzaniu arkuszy odpowiedzi. Chyba tęskni za współpracą z młodzieżą, gdyż w przeszłości organizował wiele konkursów dla szkół.
     Bezkonkurencyjny okazał się uczeń 2 B4H – Konrad Michniewicz, który zdobył prawie maksimum punktów, drugie miejsce zajął także uczeń 2 B4H – Piotr Pietrewicz, a trzecie miejsce zajęła Joanna Kramkowska – przedstawicielka klasy 2 L4.
     Wszystkim uczestnikom dziękujemy i życzymy szerokiej drogi!

Organizator – Adam Trzyna