Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

W ramach dnia języków obcych odbył się w naszej szkole konkurs wiedzy o kulturze Wielkiej Brytanii, Rosji i Niemiec. Został on przeprowadzony z wykorzystaniem platformy Quizziz, a oto nazwiska laureatów:
1 miejsce - Bartosz Jeleniewicz (1 BT - Technik Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki);
2 miejsce- Piotr Lubiński (3 L4 - Technik Weterynarii);
3 miejsce- Angelika Sidorek (4 PT -Technik Żywienia i Usług Gastronomiczych).

Również na wyróżnienie zasługuje Nikola Klimek (3 AGB - Szkoła Branżowa I stopnia w zawodzie Kucharz), która wykonała plakat na temat problemów ekologicznych w krajach europejskich.

Uczniom serdecznie gratulujemy.
Nauczyciele języków obcych