Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

konkurs niepodlegociowy 1Wszystkich, którzy czują się mocni z historii i ortografii, zapraszamy do udziału w konkursie historyczno – ortograficznym. Każdy z uczestników może spróbować swoich sił  tylko w części historycznej lub tylko w ortograficznej albo zmierzyć się z wyzwaniem ortograficznym i historycznym. Zachęcamy do wzięcia udziału i sprawdzenia swojej wiedzy humanistycznej. 

Na chętnych czekamy w poniedziałek, 15 listopada, o godzinie 10.45 (4 lekcja) w sali 37 (sala od języka niemieckiego).  Zwycięzcy zostaną nagrodzeni.

Patrycja Peszka i Małgorzata Szumska