Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

Monika Szulińska, uczennica klasy IV Technikum Organizacji Usług Gastronomicznych zajęła II miejsce w ogólnopolskim finale Turnieju wiedzy o przedsiębiorczości. W dniu 15.01.2013 r , w Białymstoku.

Monika Zaprezentowała swój biznesplan, który zapewnił jej sukces: indeks na WSAP Białystok i możliwość nieodpłatnych studiów przez okres dwóch lat, oraz nagrody rzeczowe. Uczennicę do turnieju przygotowywała Pani Regina Renowicka.

Celem Turnieju było kształtowanie i promocja postaw przedsiębiorczych wśród uczniów, sprawdzenie ich wiedzy (zarówno teoretycznej),  jak i praktycznych umiejętności przydatnych na rynku pracy. W finale wzięło  udział 11 najlepszych uczestników wyłonionych w 3-etapowych eliminacjach z pośród 662 osób, z 46 szkół, z 10 województw. Zadaniem finalistów była prezentacja oraz obrona przygotowanego na potrzeby finału własnego biznesplanu. W tegorocznej edycji założono, że biznesplany powinny zawierać elementy związane z promowaniem postaw proekologicznych w działalności gospodarczej.

dede

SZANSA NA STARCIE

start