Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

Zasady Hot16challenge są banalnie proste:

1.      Wyzwanie skierowane jest do chętnych uczniów.

2.      Zadaniem jest nagranie filmu treningowego - 16-ćwiczeń ogólnorozwojowych, każde ćwiczenie wykonane 16 razy. Nagrania przesyłamy za pomocą Dziennika elektronicznego przez opcję udostępniana materiałów OneDrive.

3.      Każdy uczeń może ćwiczyć na miarę swoich możliwości, w dowolnym układzie wymyślonej przez siebie sekwencji ćwiczeń. Trening należy poprzedzić rozgrzewką.

4.  Na wykonania zadania uczniowie mają 16 dni

Osoby biorące udział w wyzwaniu otrzymają ocenę celującą o wadzę oceny 3

Zapraszam wszystkich do uczniów do udziału w wyzwaniu, budujmy swoją odporność poprzez aktywne spędzanie wolnego czasu. Pokażmy swoją aktywność sportową, która oprócz dobrej zabawy symbolizuje także walkę z koronawirusem.

„W związku z panującą pandemią, integralną częścią akcji staje się zbiórka charytatywna - #hot16challenge - organizowana wraz z fundacją Siepomaga.pl. Zachęcam do dobrowolnych wpłat.

https://www.siepomaga.pl/hot16challenge

Ze sportowym pozdrowieniem, Piotr Lebioda