Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

    30.10.2019r odbył się Turniej w Tenisie Stołowym Chłopców i Dziewcząt o Mistrzostwo Zespołu Szkół CKR w Suwałkach. Do turnieju zgłosiło się 24 uczniów i 2 uczennice w różnym przedziale wiekowym.        Gratulujemy uczniom  sportowej postawy i dziękujemy Panu Zbigniewowi Masłowskiemu, który od wielu lat zgłasza się do rozgrywek propagując tym samym aktywność fizyczną wśród nauczycieli.
     Turniej był rozgrywany do dwóch przegranych meczów.
Wyniki chłopców:
1 miejsce – Patryk Grabowski – kl. 2. TM,
2 miejsce - Zbigniew Masłowski – nauczyciel j. polskiego,
3 miejsce  - Mateusz Pilecki – kl. 4 T

Wyniki dziewcząt:
1 miejsce – Natalia Nowikowska – kl. 4 T,
2 miejsce - Anna Jokajty– kl. 4 T,
     Pierwsza trójka zostanie nagrodzona pamiątkowymi medalami oraz dyplomami podczas zbliżającego się apelu z okazji Dnia Niepodległości. Dziękujemy za wspólną zabawę i zachęcamy do udziału w sportowych wydarzeniach w przyszłości.

Piotr Lebioda