Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

123456
      27.09.2019r na stadionie lekkiej atletyki w Suwałkach odbyły się Jesienne Mistrzostwa Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce Szkół Ponadgimnazjalnych..
Nasi uczniowie ZS Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Suwałkach wywalczyli 1. miejsce, zdobywając w sumie 15. medali we współzawodnictwie Miejskiej Rywalizacji Sportowej Szkół Ponadgimnazjalnych uzyskując 192 punkty w ogólnej punktacji zawodów. 
      Dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom zawodów i gratulujemy zdobycia pierwszego miejsca w Suwałkach.
Wyniki w załączniku poniżej.

Wyniki Jesiennych Mistrzostw Zrzeszenia LZS w Lekkiej Atletyce