06.12.2017 r. odbył się Mikołajkowy Słodki Turniej o Mistrzostwo Szkoły w Piłce Nożnej Chłopców. Chłopcy walczyli o Mistrzostwo ZS CKR, im Wincentego Witosa w Suwałkach.
      Celem turnieju była:
    > zbiórka słodyczy,
    > dobra zabawa naszych uczniów,
    > integracja poprzez sport w środowisku szkolnym.
     Mistrzostwa Szkoły wygrała reprezentacja klas 3, drugie miejsce zdobył klasy 1, a trzecie klasy 2. Gratulujemy.
      Młodzież naszego zespołu zebrała słodkie bilety wstępu (słodycze), które zostały przekazane dla dzieci ze świetlicy środowiskowej „Przystań” w Suwałkach.
      Nauczyciele wychowania fizycznego dziękują dyrekcji, radzie pedagogicznej i uczniom za udział we wspólnej mikołajkowej zabawie.