Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

P 20171128 123105     W październiku 2017r. odbyły się rozgrywki ligi szkolnej w piłce ręcznej chłopców o Puchar Dyrektora Naszego Zespołu. Do rozgrywek zgłosiły się klasy: 1TR, 2TR, 3TR, 4TR, 3W (3TAK, 3TG, 3ZM) i 1BB. Graliśmy systemem „każdy z każdym”. W sumie rozegraliśmy 15 spotkań.
     Zdecydowanie najlepszą drużyną została klasa 4 Technik Rolnik, w składzie: Hubert Kachnowski, Sebastian Matyszkiel, Kamil Przełomiec, Arkadiusz Rudziewicz, Rafał Urynowicz, Piotr Milewski, Arkaduisz Bronicki. Są to w większości chłopcy, którzy będą reprezentować szkołę w roku szkolnym 2017/18 w rozgrywkach wojewódzkich SZS. Drugie miejsce zajęła klasa 3 TR, trzecie miejsce klasa 3 W, a czwarte miejsce klasa 2 TR.
     Dziękujemy za godną postawę sportowca, a także uczciwą walkę i ambicję w grze wszystkim klasom, które brały udział w lidze. Zwycięzcom gratulujemy.
Mistrz ligi został nagrodzony pucharem, a cztery pierwsze zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy. Młodzież podziękowała nauczycielom wychowania fizycznego za zorganizowanie rozgrywek gromkimi oklaskami.

 

 

Gratulujemy i dziękujemy.

Nauczyciele wychowania fizycznego.