Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

P 20171016 132820     11 października br. na terenach parku przy Zespole Szkół w Dowspudzie rozegrane zostały Jesienne Biegi Przełajowe Zrzeszenia LZS. Nasi uczniowie powtórzyli wynik z wiosennych biegów przełajowych, zdobywając 1. miejsce i złoty medal z wynikiem 442 punktów.
     Drużyna szkolnych sportowców składała się z 13 dziewcząt i 15 chłopców, którzy zdobywali punkty dla naszej szkoły. Wszystkim uczestnikom gratulujemy sportowej postawy. Na szczególne wyróżnienie zasługują uczennice: Martika Kruk, Emilia Tyczkowska i Paulina Zakrzewska, które zdobyły miejsca na podium.
Pozostałe wyniki w załączniku poniżej.

Załączniki:
Pobierz plik (komunikat z biegów 11.10.2017r..pdf)Wyniki biegów.[pdf]482 kB