Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

     Zakończyły się rozgrywki ligi szkolnej w piłce ręcznej chłopców, o Puchar Dyrektora naszego Zespołu. Do rozgrywek zgłosiło się osiem klas: I TR, II TR, III TR, IV TAK, III TAK, III TG a b, II ZM, III ZM. Graliśmy systemem „każdy z każdym” w 2 grupach.

     W sumie rozegraliśmy 16 spotkań: 12 meczów w grupach i 4 mecze w fazie finałowej. Zdecydowanie najlepszą drużyną okazała się klasa III Technik Rolnik, w składzie: Piotr Brodziewski, Adrian Brezgieł, Patryk Hippel, Rafał Nowicki, Kamil Żukowski, Janusz Bielecki, Rafał Wasilewski, Jakub Przyborowski, Kamil Trocki, Patryk Sutuła. Wśród nich znajdują się chłopcy, którzy będą reprezentować naszą Szkołę we współzawodnictwie międzyszkolnym.

     Drugie miejsce w rozgrywkach szkolnych zajęła kl. III TAK. Lokata trzecia przypadła w udziale uczniom z kl.  III ZM, natomiast pozycję czwartą zajęli chłopcy z  kl. II TR.

     Na słowa uznania za godną postawę, wolę walki i ambitną grę, zasługują wszystkie klasy, które brały udział w lidze. Mistrz ligi został nagrodzony pucharem, a cztery pierwsze zespoły otrzymały pamiątkowe dyplomy. Współzawodnictwo zorganizował i przeprowadził sędzia główny rozgrywek, Pan Tomasz Lebioda.

     Gratulujemy wszystkim uczestnikom ligi, życzymy dalszych sukcesów!

Ze sportowym pozdrowieniem, nauczyciele wychowania fizycznego