Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

^Powrót na górę

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ZSCKR

w Suwałkach

     Uczniowie z Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. W. Witosa w Suwałkach zostali wicemistrzami Grupy Północnej w Tenisie Stołowym Szkół Ponadgimnazjalnych Województwa Podlaskiego.

    19. listopada br., w Suchowoli, odbył się finał rozgrywek Grupy Północnej w Tenisie Stołowym. Uczniowie w składzie: Jakub Barszczewski, z kl. III TAK, Damian Domalewski,  z kl. III TR,Kamil Lotkowski, z kl. IV TGa oraz Bartosz Czyż, z kl. I TAK, zdobyli w tym turnieju  drugie miejsce i tym samym wywalczyli awans do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się 1. grudnia 2015 r., w Suchowoli. Do udziału w rozgrywkach zawodników przygotował Pan Tomasz Lebioda.

Gratulujemy sportowej walki i życzymy zdobycia medalu w Mistrzostwach Województwa Podlaskiego.

Ze sportowym pozdrowieniem, nauczyciele wychowania fizycznego